Toz Toplama Sistemleri

Toz Toplama ve Toz Filitrasyon Sistemleri

Toz Toplama Sistemleri ile oluşan toz, kimyasal gazlar, duman ve kirli havayı en verimli şekilde çalışanlardan uzaklaştır, hava kalitenizin çalışma ortamında yükselmesini sağlar.

Endüstriyel ortamlarda oluşan ve yayılma eğiliminde olan tozlar, gerek insan sağlığını tehdit etmeleri gerekse çevreye olan zararlı etkileri açısından üretim yerlerinde istenmezler.

Tozlu alanlara kurulacak olan aspirasyon sistemleri ile toz çalışma ortamına yayılmadan direk olarak kaynağından toplanır ve uygun filtre ekipmanları ile filtre edilerek dışarıya atılır.

Toz toplama ünitelerinde kullanmak üzere toz toplama vantilatörleri ve toz filtreleme ekipmanları ile toz toplama sistemleri ve toz filtrasyon sistemlerinin projelendirilmesi,imalatı ve montajı konularında hizmet vermekteyiz.

Konusunda uzman ekibimiz bir işi bütün olarak ele alır ve işin başlangıcından teslimine kadar geçen süreçte aynı hassasiyetle davranır.

Toz toplama sistemleri, iş güvenliği için kritik bir öneme sahiptir bu nedenle kalite standartlarına uygun tasarlanmalıdır, bu bilinçle kalite standartlarımızı en yüksek seviyede tutmaktayız.

Ekibimiz bu bilinçle büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

Fabrika havalandırma sistemlerimiz çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlanmakta, güncel iş güvenliği ve çevre yasalarına uygun olarak projelendirilmektedir.