Endüstriyel Havalandırma Sistemleri

Endüstriyel Havalandırma Sistemleri,

endüstriyel mutfak, yemek fabrikaları, gıda fabrikaları, yüksek hacimli üretim tesislerinde ve hijyen gerektiren alanlarda kullanılmaktadır.

Endüstriyel Havalandırma Sistemleri, endüstriyel ortamlarda oluşan toz, duman, gaz ve buharı kaynağından emerek uygun çalışma ve yaşam şartlarını sağlar.

Temiz hava gereksinimini uygun filtrasyon yöntemleri ile yaparak, optimum sıcaklık ve nem değerlerine göre ortamın iklimlendirilmesini sağlar.

Deneyimli mühendis kadromuzla yetersiz havalandırma alanlarında sorunun doğru tespit edilebilmesi için yerinde analiz yaparak size en uygun ve kalıcı çözümü sunmaktayız.

Konusunda uzman ekibimiz bir işi bütün olarak ele alır ve işin başlangıcından teslimine kadar geçen süreçte aynı hassasiyetle davranır, gıda standartlarına uygun çözümler konusunda uzmanlaşmıştır.

Ekibimiz endüstriyel havalandırma kalite standartları konusunda sürekli eğitim almakta ve denetimlerden geçmektedir.
Endüstriyel Havalandırma Sistemlerinin tercih alanları;
1. Endüstriyel Mutfak
2. Gıda Fabrikaları (Gıda hijyenin sağlanması ruhsat alımı için gereken standartlar)
3. Mezbahalar (mezbaha soğutması / havalandırması) Tarım il müdürlüklerinden ruhsat alımı için gereken standartlar

Endüstriyel havalandırma sistemlerine acil olarak ihtiyaç duyulabilmektedir, müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek için uzun yıllardır birlikte çalışan ekibimiz bu bilinçle büyük bir özveri ile çalışmakta, kalite standartlarına büyük önem vermektedir.

Endüstriyel havalandırma sistemlerimiz çevreye duyarlı olarak tasarlanmakta güncel çevre yasalarına uygun olarak projelendirilmektedir.