Hücreli Aspiratör

Hücreli aspiratörler

iç havalandırmada ortamdaki kirli havayı dış ortama atmakta kullanılan fonksiyonel, estetik ve sese ısıya karşı izoleli, kayış kasnak tahrikli olarak galvanizli sactan epoksi boyalı olarak üretilir.

Firmamız diğer firmalardan farklı olarak Hücreli Aspiratör ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri mühendis ekibiyle hazırlamaktadır, üretim malzemesi kalitelerinden ödün vermemekte yüksek kaliteli malzemeler kullanmaktadır.

AT ve ADH serisi NICOTRA sık kanatlı fanların kullanıldığı hücreli aspiratörler, iç havalandırmada ortamdaki kirli havayı dış ortama atmakta kullanılan fonksiyonel, estetik ve sese ısıya karşı izoleli, kayış kasnak tahrikli olarak galvanizli sactan epoksi boyalı olarak üretilir. 2.000 m³/h den 95.000m³/h’lik hava debisine çıkan aralıklarda üretim yapılabilmektedir. Hücreli fanlar tamamen demontedir. Üretim sırasında yerden tasarruf sağlanır.

Fan ve motor vibrasyonu minimum seviyede tutan kauçuk takoz üzerine oturtulur. Fan titreşimini azaltmak için ayrıca branda bağlantısı yapılır.

Kullanım Yerleri: İşyerleri, okullar, fabrikalar, bankalar, çalışma ofisleri, hastaneler, restoranlar, ecza depoları, bakım servisleri, laboratuarlar, imalathaneler ve havalandırmanın olması gerektiği her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. İmalat hatalarına karşı 1 (Bir) Yıl garantili olan ürünlerimiz üretim ve montaj titizliği, güler yüzlü hizmetiyle müşterilerimizden her zaman tam not almıştır.

Kullanılan ekipmanlar çin malı değildir.

Firmamız yüksek kalite standartlarında üretim yapmaktadır.

Ürünlerimiz çevreye duyarlı olarak tasarlanmakta güncel çevre yasalarına uygun olarak projelendirilmektedir.