Servis-Bakım-Tamir

Hilal Havalandırma Servisi İzmir

Firmamız havalandırma ürünlerinin satışını yapmakta ve Servis hizmeti sağlamaktadır. İhtiyaçlarınızı bizlere ulaşarak ilettiğiniz taktirde, ücretsiz keşif ekibimiz adresinizi ziyaret ederek yapacakları ölçümler sonrasında gerekli olan havalandırma sistemi hakkında bilgi vereceklerdir.

Özellikle İzmir genelinde ve Ege Bölgesinde servis ekibimizle havalandırma kurulumu, havalandırma sistemleri tamiri, havalandırma sistemleri bakımı hizmeti veriyoruz.

 

Her türlü ısıtma, soğutma havalandırma sistemlerinin satışı ve montajını firmamız ve uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Tüm işletme yada yaşam alanlarının havalandırma ihtiyaçlarına çözümler buluyoruz. Havalandırma tamiri, bakımı, davlumbaz, çelik paslanmaz baca, menfez ve panjur, kanal izolasyonu başlıca hizmetlerimizdir.

Yakın tarihte işletmelerinin değişen ruhsat mevzuatlarında yapılan değişiklikler sebebi ile tüm işletmelerin havalandırma sistemi kullanmaları mecburi hale getirilmiştir.Çalışma Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı gibi pek çok bakanlıkta işletmeler de gerçekleştirdikleri sıkı denetimler ışığında insan sağlığına çok büyük zararları olan havalandırmasız ortamların ve havalandırma problemlerinin olup olmadığını tespit ederek gerekli
işlem, uygulama ve cezalandırmaları yapmaya başlamıştır.