Prizmatik Hava Kanalları

Hava Kanalları

Hava kanallarımız galvaniz sactan ve krom sactan mamul prizmatik kesitli kendinden flanşlı olup istenilen ebatlarda üretilmektedirler.

Prizmatik Hava Kanalları; Dek Flanşlı (Çakma) ve Kendinden Flanşlı Prizmatik Kanallar olmak üzere ikiye ayrılırlar.

Gürçelik diğer firmalardan farklı olarak “Kendinden Flanşlı Prizmatik Kanal” üretebilecek ekipmanlara (rool form cihazı) sahiptir, böylelikle ihtiyaçlarınız en sağlıklı ve hızlı şekilde karşılanır.

Mevcut ekipmanlarla galvaniz ve krom saçlar bütünleşik (yekpare) bir şekilde kanal ebatlarına uygun saç kalınlıklarında hazırlanır.

Hava kanallarımız galvaniz sactan ve krom sactan mamul prizmatik kesitli kendinden flanşlı olarak istenilen ebatlarda üretim yapılmakta ve satışa sunulmaktadır.

Kendinden flanşlı hava kanalları, yüksek sızdırmazlık sayesinde, enerji kayıplarını en alt düzeyde tutarak, sistemin daha verimli çalışmasını sağlar, istenildiğinde projenize uygun olarak üretim ve montaj yapılabilmektedir.

Ayrıca alüminyum veya DKP levhadan da kanal imal edilmektedir. Yüksek sızdırmazlık için sızdırmaz flanş ve köşe ekipmanlarıyla birleştirilir. Montaj sırasında silikon ile ek yerleri sızdırmazlığı sağlanır. Açıklıklı kanal kesitlerinde flanş araları trapez vidayla sağlamlaştırılır.

Firmamız kalite standartlarından ödün vermeden üretim yapmaktadır.

Ürünlerimiz çevreye duyarlı olarak tasarlanmakta güncel çevre yasalarına uygun olarak projelendirilmektedir.