Kare Hava Kanalları

Prizmatik Hava Kanalları

Prizmatik hava kanalı, dar alanlarda yerden tasarruf etmenizi sağlar. Özel mastikli bağlantı flanşları sayesinde hava kaçakları önlenmiş olur. Tüm dış hava koşullarında montajı yapılabilir. Fabrika ,restaurant , kafeterya, mutfak havalandırmaları, gemiler makine dairesi havalandırması, egzoz ve taze hava gerektiren her mekanda kullanılabilir.

 

Kare-Dikdörtgen Hava Kanalları
Mukavemeti yüksek olduğu için genellikle havalandırma sistemlerinde kare-dikdörtgen kesitli havalandırma kanalları tercih edilir.Flanşlı birleştirme ile kolay montaj olanağı sağlayan hava kanalları sızdırmazlık konusunda da son derece verimlidir.

Havanın doğrusal iletiminde ana kanallar ve tali kanallar olarak yapılan havalandırma sistemlerinde gerekli tasarımlar yapıldıktan sonra istenilen çap ve değerlere göre istenilen konfor havalandırması sağlanmış olur.

 

Prizmatik kesitli havalandırma kanalları galvaniz sac,poliüratan yada paslanmaz sacdan üretilmektedir. Sistem prizmatik fitings elemanlarla tamamlanır.

 

 

GALVANİZ SAC TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Hava Kanalı 0,50 mm
Hava Kanalı 0,60 mm
Hava Kanalı 0,70 mm
Hava Kanalı 0,80 mm
Hava Kanalı 0,50 mm
Hava Kanalı 0,90 mm
Hava Kanalı 1,00 mm
Hava Kanalı 1,20 mm

"Kare Hava Kanalları" için 2 Yorum

  1. Abdulkerim Arvas
    29 Kasım 2017, 9:32 pm

    Hilal havalandırmaya hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.Aldığımız hizmetten memnun kaldık.İzmirde tavsiye edebilecğimiz bir firmadır.Başarılar dilerim.

  2. Ballı Soprano
    1 Aralık 2017, 8:55 am

    Kare havalandırma dışında başka tip havalandırma da oluyor mu ki???