Mutfak Havalandırma ve Baca Sistemleri

Kafe, restoran, gibi işletmelerin endüstriyel mutfaklarına doğru, kullanışlı bir havalandırma sistemi gereklidir.

Kafe, bar, restoran, piknik, yemek fabrikası, otel, misafirhane ve kantin gibi işletmelerde bulunan endüstriyel mutfaklara uygulanacak doğru ve kullanışlı bir havalandırma sistemi şarttır.

Bu tarz mutfaklarda aşırı derecede yemek kokuları, ocaklardan çıkan gaz kokuları, ızgara dumanı mevcuttur. Bu duman ve koku dış ortama baca ve aspiratör sistemi ile tahliye edilmediği takdirde işletmenin çalışmasına engel olacaktır. Hilal Havalandırma Sistemlerinin kuracağı mutfak havalandırma sistemi sayesinde hem müşterileriniz hem çalışanlarınız hem de siz rahat bir nefes alacaksınız.

Endüstriyel mutfaklarda bacasız kokuyu ve dumanı önleyecek sistemlerin kurulumunda da Hilal Havalandırma Sistemlerinden yardım alabilirsiniz. Bu sistemler elektro statik filtre, aktif karbon filtre ve sulu sistem filtre yardımı ile yapılabilmektedir. Diğer baca ve aspiratör sistemlerinin aksine maliyeti daha yüksek fakat bacasız mutfaklar için son çare olarak bacasız filtre sistemini Hilal Havalandırma sistemleri kalitesi ile sizlere sunmaktayız.

 

14 thoughts on “Mutfak Havalandırma ve Baca Sistemleri”

  1. Mutfak havalandırması her evin zaruri ihtiyacıdır.Sadece kafe,restorant vs. gibi işletmelerde kullanılır diye bir şart yok. Hilal Havalandırma Sistemleri iyi bir firma olarak görünüyor. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

  2. havalandırma sistemleri hakkında istediğim bilgilere erişebildim. teşekkürler güzel paylaşım için. iyi çalışmalar olsun

  3. Endüstriyel mutfak havalandırılmalarında doğru adres
    “İzmir Mutfak Havanlandırma”

Comments are closed.