Mutfak Havalandırma ve Baca Sistemleri

Kafe, restoran, gibi işletmelerin endüstriyel mutfaklarına doğru, kullanışlı bir havalandırma sistemi gereklidir.

Kafe, bar, restoran, piknik, yemek fabrikası, otel, misafirhane ve kantin gibi işletmelerde bulunan endüstriyel mutfaklara uygulanacak doğru ve kullanışlı bir havalandırma sistemi şarttır.

Bu tarz mutfaklarda aşırı derecede yemek kokuları, ocaklardan çıkan gaz kokuları, ızgara dumanı mevcuttur. Bu duman ve koku dış ortama baca ve aspiratör sistemi ile tahliye edilmediği takdirde işletmenin çalışmasına engel olacaktır. Hilal Havalandırma Sistemlerinin kuracağı mutfak havalandırma sistemi sayesinde hem müşterileriniz hem çalışanlarınız hem de siz rahat bir nefes alacaksınız.

Endüstriyel mutfaklarda bacasız kokuyu ve dumanı önleyecek sistemlerin kurulumunda da Hilal Havalandırma Sistemlerinden yardım alabilirsiniz. Bu sistemler elektro statik filtre, aktif karbon filtre ve sulu sistem filtre yardımı ile yapılabilmektedir. Diğer baca ve aspiratör sistemlerinin aksine maliyeti daha yüksek fakat bacasız mutfaklar için son çare olarak bacasız filtre sistemini Hilal Havalandırma sistemleri kalitesi ile sizlere sunmaktayız.

 

37 thoughts on “Mutfak Havalandırma ve Baca Sistemleri”

  1. İlginiz ve gayretleriniz için teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim. …Teknik ekibinize ,göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim. …Harika hizmet verdiniz.

  2. Havalandırma ve baca sistemleri ciddiye alınacak bir konu, bu anlamda hem kalite hem de uygun fiyat arayışlarımız devam ediyor. Dilerim doğru bir tercihte bulunabiliriz.

  3. Mutfak konusunda titiz olmak lazım. Havalandırması sağlam bir mutfakta, yemekler daha da lezzetli olur. Bu anlamda işinin ehli firmaları tercih edersek, ileride pişmanlık da yaşamamış oluruz.

  4. Mutfak havalandırması her evin zaruri ihtiyacıdır.Sadece kafe,restorant vs. gibi işletmelerde kullanılır diye bir şart yok. Hilal Havalandırma Sistemleri iyi bir firma olarak görünüyor. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

Comments are closed.